Simpatizantit të LSI-së ‘i vjen në majë të hundës’, mbledh gjithë kartat e Njësisë 2 në Tiranë dhe i pret me gërshërë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:30 07-11-2020 Simpatizantit të LSI-së ‘i vjen në majë të hundës’, mbledh gjithë kartat e Njësisë 2 në Tiranë dhe i pret me gërshërë

Presioni i zgjedhjeve të 25 prillit 2021 që ka përfshirë selitë e partive politike në vend, e veçanërisht ato të PS, PD dhe LSI, ka kaluar dhe te simpatizantët e tyre.

Siç shihet në videon e siguruar nga newsbomb.al, një simpatizanti të LSI në Njësinë nr.2 në Tiranë “i ka ardhur në majë të hundës” aq sa ka mbledhur kartat e anëtarësisë së gjithë lagjes dhe i ka prerë me gërshërë.

I zhgënjyer ai pret të gjitha kartat e anëtarëve të LSI në Njësinë nr.2 në Tiranë, e bashkë me to dhe atë të vetën. Më herët, në media kanë dalë dhe video ku mbështetës të PS ose PD dalin publikisht dhe djegin “teserat” e tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Jep DORËHEQJEN presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, gjykata konfirmon akuzën kundër tij
»
Article Logic
Execution time: 0.012825012207031
array(1) { ["section"]=> string(121) "simpatizantit-te-lsi-se-i-vjen-ne-maje-te-hundes-mbledh-gjithe-kartat-e-njesise-2-ne-tirane-dhe-i-pret-me-gershere-226772" }