Sinan Hoxha gati për martesë, niset drejt Turqisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:19 18-05-2015 Sinan Hoxha gati për martesë, niset drejt Turqisë Sinan Hoxha dhe e fejuara e tij Andrra

Këngëtari Sinan Hoxha është nisur drejt Turqisë me të fejuarën e tij, bukoroshen Andrra Destani, me të cilën ka vendosur të martohet.

“Paparazzi” njofton se çifti ka shkuar në Stamboll për të bërë shopping për dasmën e tyre që siç thuhet , do të mbahet këtë verë. Pasi është parë gjithnjë në shoqërinë e vajzave të bukura, Sinan Hoxha më në fund, duket se e ka “mbledhur” njëherë e mirë mendjen.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037246942520142
array(1) { ["section"]=> string(54) "sinan-hoxha-gati-per-martese-niset-drejt-turqise-11407" }