Sinan Hoxha “kthehet” në sheik

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:05 01-10-2015 Sinan Hoxha “kthehet” në sheik

Sinan Hoxha dhe bashëshortja e tij Andrra janë duke shijuar ende muajin e mjaltit në vendet e arabe. Qendrimi për një kohë të gjatë atje, e ka përfshirë Sinanin me kulturën vendase, të cilës ka preferuar t’i përshtatet.

I veshur me roba tradicionale arabe, këngëtari shqiptar dhe gruaja e tij postojnë këtë foto në rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024267911911011
array(1) { ["section"]=> string(34) "sinan-hoxha-kthehet-ne-sheik-22118" }