Sinani “debaton”me komentuesit: Ju që keni nevojë për syze dhe jeni …

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:22 30-08-2016 Sinani “debaton”me komentuesit: Ju që keni nevojë për syze dhe jeni …

Sinani dhe Andrra kanë patur përvjetorin e parë të martesës së tyre. Këngëtari publikoi dy foto në Instagram, me bashkëshorten dhe Ansin e vogël, por komentet e ndjekësve të tyre kanë qenë të shumta.

Sinani ka qenë i ulur në një cep të kolltukut teksa ka tërhequr Andrrën pranë vetes.

Komentuesit kanë diskutuar në lidhje me gjatësinë e tij, por këngëtari nuk ka nguruar dhe u ka kthyer përgjigjje.

 “Kaq i shkurter un???? Pergjigje per te gjithe ata qe nuk shofin mire, ne te dyja fotot un jam i ulur ne cep te kolltukut se me cmenet jo per gjo po me bot xhuxh e kisha fjalen per ju qe keni nevoj per syze dhe jeni bo merak per gjatesin time…”

sinan_hoxha_1223.png

s_1472537673-3944159.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025752067565918
array(1) { ["section"]=> string(71) "sinani-debaton-me-komentuesit-ju-qe-keni-nevoje-per-syze-dhe-jeni-51362" }