Sinani i prezanton nuses vjehrrën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:12 01-03-2015 Sinani i prezanton nuses vjehrrën Andrra (e fejuara e Sinanit) mamaja e Sinanit dhe Sinani

Këngëtari Sinan Hoxha pasi vendosi të fejohej me Andrra Destanin, vajzën bukuroshe që jeton në Gjermani, “e ka bërë si burrat” deri në fund, duke i prezantuar vajzës mamanë e tij.

Kështu Andrra është njohur me vjehrrën e saj dhe mamanë e Sinanit, që siç thotë këngëtari janë dy dashuri.

Në këtë foto vjehrra dhe nusja e re duken shumë në harmoni me njëra-tjetrën.

Ne urojmë që kjo mos të jetë vetëm dukja e një fillimi të ëmbël!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030588865280151
array(1) { ["section"]=> string(38) "sinani-i-prezanton-nuses-vjehrren-4716" }