Situata e përmbytjeve, Kreshnik Spahiu ka një lutje të veçantë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:04 02-12-2017 Situata e përmbytjeve, Kreshnik Spahiu ka një lutje të veçantë (FOTO)

Situata përmbytjeve që ka pushtuar vendin në 48 orët e fundit ka sjellë reagim të gjithë opinionit publik, veçanërisht atij politik.

Kreshnik Spahiu ish-kreu i AK edhe pse është larguar nga Shqipëria dhe tashmë ka nisur jetën në një tjetër vend të Europës, vazhdon ta ndjekë me vëmendje situatën alarmante në vend.

Këtë gjë ish-politikani Spahiu, e ka treguar në një postim në rrjetet sociale.

I shfaqur me syze dhe në rreze dielli, Spahiu dedikon një lutje për Shqipërinë duke kërkuar më shumë diell për vendin e tij.

Më poshtë postimi i plotë Kreshnik Spahiut: 

Screenshot_13.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009350061416626
array(1) { ["section"]=> string(73) "situata-e-permbytjeve-kreshnik-spahiu-ka-nje-lutje-te-vecante-foto-101696" }