Situata e rënduar pas tërmetit, Leyla Moses-Ones takim me stafin e Bashkisë së Durrësit

Publikuar tek: aktualitet, më 13:35 02-12-2019 Situata e rënduar pas tërmetit, Leyla Moses-Ones takim me stafin e Bashkisë së Durrësit Foto ilustruese

Leyla Moses-Ones, e Ngarkuara me punë e SHBA-së në Shqipëri ka mbërritur pak më parë në Bashkinë e Durrësit.

Ajo ka qenë e shoqëruar nga eskpertë të SHBA dhe ka zhvilluar një takim me stafinë e bashkisë.

Mësohet se kanë biseduar për situatën e rënduar pas tërmetit të fortë të 26 nëntorit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021753072738647
array(1) { ["section"]=> string(93) "situata-e-renduar-pas-termetit-leyla-moses-ones-takim-me-stafin-e-bashkise-se-durresit-188126" }