Situata emergjente, shikoni si behet qull në djersë e ujë ministri i Bashës në tentativë për të shuar flakët

Publikuar tek: aktualitet, më 15:48 22-07-2017 Situata emergjente, shikoni si behet qull në djersë e ujë ministri i Bashës në tentativë për të shuar flakët

Ministri i Punëve të Brendshme Dritan Demiraj është në terren duke monitoruar masat e strukturave të Emergjecave Civile.

Demiraj ishte sot gjatë ndërhyrjes për izolimin dhe shuarjen e zjarrit masiv që ka perfshirë Ibën dhe rrezikon djegien e disa shtëpive, shtyllat e tensionit të lartë dhe pyjeve.

Ministri nuk ka hezituar të japë dhe ndihmën e tij në terren, newsbomb.al, ka arritur të sigurojë disa foto ekskluzive ku shfaqet ministri Demiraj në terren duke u përpjekuar të ndihmojë forcat zjarrfikëse.

Fotot:

20317008_10210476111961109_1167241765_o.jpg

20347957_10210476172882632_1642766688_o.jpg

20273642_10210476172842631_1672674615_o.jpg

20273040_10210476111081087_175450373_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plas sherri mes disa personave në Elbasan, dëgjohen të shtëna me armë zjarri
Zgjedhjet për kryetarin e PD, djali i Sali Berishës shfaqet ndryshe »
Article Logic
Execution time: 0.01080584526062
array(1) { ["section"]=> string(113) "situata-emergjente-shikoni-si-behet-qull-ne-djerse-e-uje-ministri-i-bashes-ne-tentative-per-te-shuar-flaket-87004" }