Situata në dhomën ku De Biasi njoftoi vendimin, Gjimshiti me lot në sy

Publikuar tek: sport, më 23:02 31-05-2016 Situata në dhomën ku De Biasi njoftoi vendimin, Gjimshiti me lot në sy

Gianni de Biasi ka zbuluar listën e përbërë nga 23 futbollistë që do të udhëtojë në Francë, për të zhvilluar Europianin.

Trajneri De Biasi ka lënë jashtë Herolind Shalën, Berat Gjimshitin, Amir Rrahmanin dhe Milot Rashicën. Burime pranë “Sport Ekspres” tregojnë se në momentin kur trajneri u ka komunikuar futbollistëve këtë zgjedhje, mbrojtësi i Atalantës ka qenë thuajse në lot dhe tepër i mërzitur, sepse e dëshironte vërtet të shkonte në Francë. Edhe për Shalën mërzi e madhe, pasi ka qenë pjesë e kuqezinjve prej dy vjetësh.

Sondazh: Si e vlerësoni vendimin e De Biasit

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010052919387817
array(1) { ["section"]=> string(75) "situata-ne-dhomen-ku-de-biasi-njoftoi-vendimin-gjimshiti-me-lot-ne-sy-42056" }