Situata politike në Shqipëri, Meta takon sekretarin e Përgjithshëm të OSBE

Publikuar tek: politike, më 12:47 08-04-2019 Situata politike në Shqipëri, Meta takon sekretarin e Përgjithshëm të OSBE Ilir Meta - Thomas Greminger

Sekretari i Përgjithshëm i OSBE Thomas Greminger, ka takuar ditën e sotme presidentin Ilir Meta.

Me anë të një postimi në Twitter, Greminger tregon se me Metën diskutoi për situatën aktuale në Shqipëri dhe për kryesimin e ardhshëm të OSBE-së nga Shqipëria.

‘Me Presidentin Meta diskutuam për situatën aktuale në Shqipëri dhe se si OSBE mund të ndihmojë. Gjithashtu diskutuan kryesimin e ardhshëm të OSBE-së nga Shqipëria dhe si ta pozicionojmë atë për sukses’, shkruan sekretari i Përgjithshëm i OSBE.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092911720275879
array(1) { ["section"]=> string(80) "situata-politike-ne-shqiperi-meta-takon-sekretarin-e-pergjithshem-te-osbe-159605" }