Situatë e rënduar trafiku në Lungomare, në Durrës e Gjirin e Lalëzit, shpërthen aktori: Shteti e ka ndarë mendjen t’i bëjë mutin këtij vendi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:41 15-08-2017 Situatë e rënduar trafiku në Lungomare, në Durrës e Gjirin e Lalëzit, shpërthen aktori: Shteti e ka ndarë mendjen t’i bëjë mutin këtij vendi

Situatë trafiku e rënduar në rrugët kryesore që lidhin vendet turistike dhe më të vizituara nga pushuesit këtë sezon vere.

Aktori i njohur Julian Deda, njëherazi anëtar i Partisë Demokratike shpërthen ndaj qeverisjes e kryeministrit Edi Rama.

“Shteti e ka ndarë mendjen t’i bëjë mutin këtij vendi”, shkruan i revoltuar Deda.

KOMENTI I PLOTË:

Trafik ne llogara, trafik ne lungomare, kaos ne Durres, me zor shkon deri ne Gji te Lalezit, rruga e Lezhes dhe e Shkodres ta plas buzen, njerezit mbyten per shkak te mungeses se kushteve te sigurise, çmimet ne stratosfere, pa drita, pa uje, pluhur, djerse, nerva, sherre, shamata..etj etj, keto jane lajmet e tre diteve te fundit persa i perket turizmit tone bregdetar. 

Mos beni gabim t'i kerkoni shtetit permiresimin e situates, sepse shteti e ka ndare mendjen ti beje mutin ketij vendi, po po tekstualisht tamam ashtu siç ja beri ne Ksamil. Keshtu qe filloni e kujdesuni vete per gjerat e tuaja, rregullojini vete me sa te mundesi.

P.s. E tha lideri galaktit: "Ma jepni mua tepsine, t'ju rregulloj Shqiperine". Ehhh....harrojme shpejt ne po he.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022428035736084
array(1) { ["section"]=> string(143) "situate-e-renduar-trafiku-ne-lungomare-ne-durres-e-gjirin-e-lalezit-shperthen-aktori-shteti-e-ka-ndare-mendjen-t-i-beje-mutin-ketij-vendi-89141" }