Situatë pengmarrje në një pikë bastesh në Angli

Publikuar tek: bota, më 23:23 08-01-2017 Situatë pengmarrje në një pikë bastesh në Angli

Një situatë pengmarrje ëshët duke ndodhur në një pikë bastesh në Britaninë e Madhe.

Mediat raportojnë se një person i armatosur ka hyrë për të grabitur paratë e pikës së basteve, por diçka ka shkuar keq dhe situata ka marrë tjetër rrjedhë.

Aktualisht në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policie, ndërsa grabitësi ka lituar vetëm një pre pengjeve që është pjesë e stafit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10842609405518
array(1) { ["section"]=> string(53) "situate-pengmarrje-ne-nje-pike-bastesh-ne-angli-64970" }