SKANDAL/ Akordoi penallti në shtesë, GJAKOSET arbitri Hamiti në Kamëz (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 16:12 03-03-2019 SKANDAL/ Akordoi penallti në shtesë, GJAKOSET arbitri Hamiti në Kamëz (VIDEO)

Në ditën e sotme është luajtur ndeshja mes Kamzës dhe Laçit që ka përfunduar me rezultatin 1-1.

Miqtë në fund të ndeshjes shënuan me një penallti të akorduar nga arbitri kryesor Eldorian Hamiti.

Mirëpo, sapo ka përfunduar ndeshja, tifozë të Kamzës kanë hyrë në fushën e lojës dhe kanë goditur arbitrin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.062767028808594
array(1) { ["section"]=> string(80) "skandal-akordoi-penallti-ne-shtese-gjakoset-arbitri-hamiti-ne-kamez-video-154982" }