SKANDAL dhe MREKULLI/ Varrosën të gjallë foshnjen femër, shpëtohet nga një çift i ri

Publikuar tek: bota, më 15:38 14-10-2019 SKANDAL dhe MREKULLI/ Varrosën të gjallë foshnjen femër, shpëtohet nga një çift i ri Foto ilustruese

Një foshnje e seksit femër u nxorr e gjallë nga varri në një provincë të Indisë.

Një çift, i cili kishte shkuar të varroste foshnjen e tyre të vdekur zbuluan në një gropë vogëlushen.

Autoritetet lokale raportojnë se prindërit janë parë më parë në varreza. Besohet se ata nuk kanë dashur që fëmija i tyre të ishte vajzë, duke ndërmarrë hapin makabër.

Vrasjet e foshnjave femra në Indi është një fenomen i zakonshëm, teksa shumë familje detyrohen të paguajnë para për martesat e të bijave.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013500928878784
array(1) { ["section"]=> string(89) "skandal-dhe-mrekulli-varrosen-te-gjalle-foshnjen-femer-shpetohet-nga-nje-cift-i-ri-182017" }