Skandal i madh në Angli, ‘sex show’ nga striptise në universitetin ‘Harper Adams’

Publikuar tek: bota, më 11:09 24-01-2016 Skandal i madh në Angli, ‘sex show’ nga striptise në universitetin ‘Harper Adams’

Një skandal i madh ka ndodhur në universitetin ‘Harper Adams’ të Anglisë, atje ku studentët vendosën të bëjnë një party me dy femra striptiste, të cilat gjatë ‘sex show’-ut që bënin, filmoheshin nga studentët.

Kjo video nuk është publikuar nga mediat angleze, por gazeta “Daily Mirror” ka publikuar nga ana e saj dy foto, të cilat tregojnë se cfarë ka ndodhur në univertitetin gjatë festës së studentëve.

Ato tregojnë momentin kur dy striptiste janë në një skenë duke bërë ‘sex show’ me dy studente të tjera, ndërkohë që nga poshtë studentët e tjerë duartrokasin dhe fishkëllejnë.

Universiteti ‘Harper Adams’ është një nga universitet më të mira në Angli dhe ky skandal është i pari i këtij lloji për të.

12607333_1561936024130671_1813116761_n.jpg

12625622_1561936034130670_1805533000_n.jpg

12607227_1561936050797335_1933748800_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 47 të vdekur në Siri, midis tyre 9 fëmijë, sulmohen nga rusët
SHBA, të paktën 18 persona kanë humbur jetën deri tani nga “Snowzilla” »
Article Logic
Execution time: 0.011523962020874
array(1) { ["section"]=> string(82) "skandal-i-madh-ne-angli-sex-show-nga-striptise-ne-universitetin-harper-adams-30805" }