Skandal/ Kap të shoqin duke e tradhtuar me motrën e saj binjake, 29-vjeçarja i degjeneron (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 09:13 17-12-2016 Skandal/ Kap të shoqin duke e tradhtuar me motrën e saj binjake, 29-vjeçarja i degjeneron (FOTO)

Një 29-vjçare nga Kina është skandalizuar kur ka kapur mat bashkëshortin me motrën e saj duke bërë seks.

Kinezja Ting Su, 29 vjeç, e kapi partnerin e saj, Cheng, 30 vjeç, duke bërë seks me motrën e saj binjake.

Ata ishin të zhveshur në makinë në parkingun e një qendre tregtare dhe ajo i ka zënë mat në akt e sipër.

Sapo kanë parë 29-vjeçaren të dy kanë dalë nga makina dhe Ting përdori zgjuarsinë e saj, hipi në makinë, i dha gaz dhe i la të dy të zhveshur në një qendër tregtare.

kin2.jpgkin3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036476135253906
array(1) { ["section"]=> string(98) "skandal-kap-te-shoqin-duke-e-tradhtuar-me-motren-e-saj-binjake-29-vjecarja-i-degjeneron-foto-62919" }