SKANDAL/ Kryebashkiaku europian në orgji me prostituta në jaht (DETAJE)

Publikuar tek: bota, më 16:48 09-10-2019 SKANDAL/ Kryebashkiaku europian në orgji me prostituta në jaht (DETAJE) Kryebashkiaku hungarez Zsolt Borkai

Kryebashkiku i qytetit hungarez Gyor Zsolt Borkai është përfshirë në një skandal seksual, i cili përhapur në rrugare virale në rrjetet sociale.

Ish-presidenti i Komitetit Olimpik hungarez shfaqet në një orgji me 3 prostituta dhe biznesmenin Zoltan Rakosfalvy në një jaht në ujërat e Kroacisë. Në video shihet si kryebashkiaku hungarez kryen marrëdhënie seksuale me njërën nga prostitutat. Mësohet miku i tij Zoltan ka përfituar favore nga kryabshkiaku Borkai, duke blerë një tokë bujqësore me çmim të ulët nëpërmjet një kompanie ‘’offshore’’ dhe më pas e ka shitur me një çmim shumëfish të shtrenjtë.

Videoja kompromentuese u publikua nga një person me emrin e koduar ‘’Avokati i Djallit’’, i cili pretendon se ka punuar si avokat i disa politikanëve të partisë në pushtet ‘’Fidesz’’.

Kryebashkiaku hungarez Borkai kërkoi falje publike në një televizion lokal, por pretendoi se disa prej filmimeve janë të manipuluara. Ai është i martuar dhe baba i dy fëmijëve. Partia që mbështet Borkain në zgjedhjet lokale deklaron se nuk mund të shprehet për çështjet private.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093278884887695
array(1) { ["section"]=> string(75) "skandal-kryebashkiaku-europian-ne-orgji-me-prostituta-ne-jaht-detaje-181401" }