Skandal në ASHR, drejtoresha pushon dezinfektuesin dhe emëron një truprojë

Publikuar tek: barometri, më 07:25 27-09-2017 Skandal në ASHR, drejtoresha pushon dezinfektuesin dhe emëron një truprojë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021162033081055
array(1) { ["section"]=> string(79) "skandal-ne-ashr-drejtoresha-pushon-dezinfektuesin-dhe-emeron-nje-truproje-93804" }