Skandal në kopshtin privat në Tiranë, arrestohet edukatorja se rrihte fëmijët

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:38 06-06-2017 Skandal në kopshtin privat në Tiranë, arrestohet edukatorja se rrihte fëmijët

Policia e Tiranës ka arrestuar edukatoren e kopshtit privat “4 Stinët”, pasi ka dhunuar fizikisht dy fëmijë të mitur.

Denida Rexhepi është 30 vjeçarja, e cila është filmuar nga kamerat e sigurisë duke keqtrajtuar dy fëmijët në ambjentet e kopshtit.

Dyshohet se ngjarja ka ndodhur në 30 dhe 31 maj.

Lajmi u përhap dje nga policia. Kallëzimi është nga një nënë 19-vjeçare J.B dhe një tjetër 28-vjeçare me inicialet M.L të cilat kanë thënë në komisariat se fëmijët e tyre janë dhunuar fizikisht nga edukatorja e kopshtit privat.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tronditet sërish Londra, sulmet terroriste vrasin 10 persona, 47 të plagosur
Fotoja që preku të gjithë rrjetin, “Fli i qetë o njeri me ose pa ëndrra” »
Article Logic
Execution time: 0.011675119400024
array(1) { ["section"]=> string(82) "skandal-ne-kopshtin-privat-ne-tirane-arrestohet-edukatorja-se-rrihte-femijet-81382" }