Skandal në Tiranë, shoferi ndalon urbanin dhe pi cigare, qytetarët indiferentë (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:43 15-01-2019 Skandal në Tiranë, shoferi ndalon urbanin dhe pi cigare, qytetarët indiferentë (VIDEO)

Gjendja e transportit në kryeqytet ka qenë gjithmonë problematike. Mirëpo çfarë vihet re është se qytetarët, pavarësisht kësaj janë tepër indeferentë.

Ditëve të fundit lëvizja me urbanët e Tiranës është bërë edhe më e vështirë.

Rasti më i fundit, është publikuar pak minuta më parë 'Facebook', nga qytetari Art Leshnica.

Drejtuesi i linjës së urbanit të Unazës ka ndaluar në stacionin afër zonës së Brrylit dhe konsumon dy cigare, më pas niset.

Ndërkohë qytetarët nuk ankohen, por e presin atë në mënyrën më të qetë të  mundshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pedagoget e Shkencave Sociale i bashkohen studentëve, kërkojnë shfuqizimin e Ligjit të Arsimit të Lartë
Moti i keq, rekord pacientësh në spitalin e Shkodrës »
Article Logic
Execution time: 0.012771844863892
array(1) { ["section"]=> string(89) "skandal-ne-tirane-shoferi-ndalon-urbanin-dhe-pi-cigare-qytetaret-indiferente-video-148906" }