Skandal në zyrat e hipotekës, zyrtarët bëjnë skena perversiteti, shkarkohen nga detyra(Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:36 11-03-2015 Skandal në zyrat e hipotekës, zyrtarët bëjnë skena perversiteti, shkarkohen nga detyra(Video)

Kjo është një video e xhiruar në ambjentet e zyrave të shtetit e më konkretisht në zyrat e hipotekave. Artan Tushe, drejtori i hipotekës në "zonën numër 1" dhe Llambi Nika drejtor në “zonën numër 5”  janë protagonistët e këtij video-skandali.

Ata shihen teksa bëjnë skena perversiteti dhe qeshin e luajnë me njëri-tjetrin në ambjentet e punës. Pas publikimit të këtyre pamjeve, zyrtarët e hipotekës janë shkarkuar nga detyra. këto pamje kanë indinjuar mbarë opinion publik. Edhe pse në dukje kuptohet që këto janë skena humori mes shokësh, sërish janë të papranueshme kur ndodhin në zyrat e shtetit dhe personazhet janë të një niveli zyrtar. 

 

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas Bimes dhe Krosit, IKMT padit kreun e Shkodrës, Lorenc Luka: Sulm politik me afrimin e zgjedhjeve
Përfundon protesta e opozitës, Policia: Nuk pati asnjë incident »
Article Logic
Execution time: 0.01223611831665
array(1) { ["section"]=> string(95) "skandal-ne-zyrat-e-hipotekes-zyrtaret-bejne-skena-perversiteti-shkarkohen-nga-detyra-video-5513" }