SKANDAL/ Shikoni çfarë bën Enca, skena erotike +18 (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:28 03-08-2017 SKANDAL/ Shikoni çfarë bën Enca, skena erotike +18 (VIDEO)

Kështu e donte Enca titullin dhe ne ia bëmë qejfin. Këngëtarja Enca Haxhia, një nga personazhet më të përfolur të shoëbizi-it shqiptar ka dhuruar spektakël të vërtetë për fansat e saj në Prizren.

“SKANDAL. Shikoni çfarë bën Enca, skena erotike! Këtë do shkruajnë ata që më kanë inat por mua s’do ma ndjejë fare sepse për mua rëndësi ka që të bëj spektakël sa herë jam duke performuar dhe dua të sigurohem se të gjithë kënaqen në koncertet e mia dhe kanë një buzëqeshje në fytyrë. Një duartrokitje për fansin tim seksi Blerim”, shkruan këngëtarja ndërsa ndan videon e pashqetësuar nga çfarë do thuhet e shkruhet.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032144069671631
array(1) { ["section"]=> string(59) "skandal-shikoni-cfare-ben-enca-skena-erotike-18-video-88162" }