Skandal te skuadra shqiptare, autobusin e lë nafta në rrugë, lojtarët paguajnë nga xhepi për karburantin

Publikuar tek: sport, më 20:26 05-11-2016 Skandal te skuadra shqiptare, autobusin e lë nafta në rrugë, lojtarët paguajnë nga xhepi për karburantin

Ndërkohë që kriza financiare në skuadrën e Flamurtarit është tashmë një problem prej kohësh, një tjetër episod i pakëndshëm ka ndodhur pak ditë më parë.

Gazetari i Supersport, Gjergji Stefa zbuloi se, pak ditë më parë, gjatë përgatitjeve për ndeshjen ndaj Skënderbeut, autobusi që transportonte ekipin vlonjat për në fushën stërvitore, e ka lënë nafta dhe lojtarët vendosën para nga xhepi për ta furnizuar me karburant.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Flamurtari “tregon dhëmbët” ndaj Skënderbeut, kampionët nuk dinë më të fitojnë
Akuzat për trukim ndeshjesh, ish-sulmuesi i Kombëtares Altin Rraklli burgoset në Austri »
Article Logic
Execution time: 0.011948108673096
array(1) { ["section"]=> string(108) "skandal-te-skuadra-shqiptare-autobusin-e-le-nafta-ne-rruge-lojtaret-paguajne-nga-xhepi-per-karburantin-58533" }