SKANDAL/ Tifozët nuk i mbajnë nervat, 'hakmerren' ndaj arbitrit me lodra seksi

Publikuar tek: sport, më 22:11 06-10-2018 SKANDAL/ Tifozët nuk i mbajnë nervat, 'hakmerren' ndaj arbitrit me lodra seksi Arbitri Kevin Friend heq objektin e hedhur nga tifozët e West Hamit

Më tepër se sa fitorja e rëndësishme e Brightonit në shtëpi ndaj West Hamit në kampionatin anglez, ka bërë skandal një incident i ndodhur pas përfundimit të ndeshjes.

Tifozët miq “Hammers” hodhën në drejtim të arbitrit Kevin Friend një lodër seksi.

 Arbitri nuk ka pritur ardhjen e “steward”-ëve dhe e ka marrë lodrën duke e hedhur jashtë fushës. Për këtë incident, Federata Angleze pritet të marrë një vendin të rëndësishëm pasi hedhja e objektve në fushë është e ndaluar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039176940917969
array(1) { ["section"]=> string(81) "skandal-tifozet-nuk-i-mbajne-nervat-hakmerren-ndaj-arbitrit-me-lodra-seksi-136878" }