SKANDAL tjetër për gjyqtarin e Fierit, denoncimi: Kam paguar 5000 euro. Më çoi në hotel dhe më kapte ... (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:01 10-01-2019 SKANDAL tjetër për gjyqtarin e Fierit, denoncimi: Kam paguar 5000 euro. Më çoi në hotel dhe më kapte ... (VIDEO)

Emisioni 'Stop' ka publikuar sot dy dëshmi të reja të korrupsionit financiar dhe seksual të gjyqtari të Fierit, Roland Hysi. 

Pas transmetimit të rastit të parë, në sekretarinë e redaksisë, kanë vërshuar dëshmitë për Hysin. Shuma të konsiderueshme eurosh dhe sjellje të pahijshme më sfond seksual, duket se kanë qenë kod sjelljeje, për njeriun e drejtësisë, që u vu në pranga pasditen e djeshme, bashkë me psikologen Elona Mecani.

Një zonjë dëshmon, se u detyrua t’i jepte Roland Hysit 5 000 euro për të kundërshtuar një akt përmbarimor. Ndërsa zonja e dytë tregon, se u përball me Roland Hysin për një gjyq divorci dhe kujdestarie fëmijësh me ish-bashkëshortin. Hysi e coi në hotel dhe i kërkoi dyfishin e tarfiës, kur zonja refuzoi raportin seksual me të.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Moti i keq, shpëtohen të miturit nga Vlora dhe Korça
Bora 1 metër, 8 mësues të bllokuar në fshatin Shalë, apel për ndihmë: Po rrezikojmë jetën tonë, s’kemi ushqime »
Article Logic
Execution time: 0.012203931808472
array(1) { ["section"]=> string(110) "skandal-tjeter-per-gjyqtarin-e-fierit-denoncimi-kam-paguar-5000-euro-me-coi-ne-hotel-dhe-me-kapte-video-148297" }