SKANDAL/ U nda dje nga jeta, kufoma mbulohet nga milingonat në morg

Publikuar tek: aktualitet, më 16:37 14-08-2019 SKANDAL/ U nda dje nga jeta, kufoma mbulohet nga milingonat në morg Foto ilustruese

Kufoma e një 61-vjeçareje italiane është gjetur e mbuluar nga milingonat në morgun e spitalit në Salerno të Itali. Mediat vendase raportojnë se familjarët e së ndjerës kanë ankimuar zyrtarët e spitalit duke u kërkuar shpjegime për këtë rast tronditës.

Gruaja vdiq ditën e djeshme në orën 09:20 dhe u dërgua në morg në orën 09:45.

Prokuroria ka nisur hetimet rreth kësaj ngjarjeje të pazakontë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072100162506104
array(1) { ["section"]=> string(72) "skandal-u-nda-dje-nga-jeta-kufoma-mbulohet-nga-milingonat-ne-morg-175328" }