Skandali: Gjykata Administrative dhe IKMT-ja gjobisin qytetarin pa gjeneralite

Publikuar tek: barometri, më 07:15 14-02-2017 Skandali: Gjykata Administrative dhe IKMT-ja gjobisin qytetarin pa gjeneralite

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022300004959106
array(1) { ["section"]=> string(83) "skandali-gjykata-administrative-dhe-ikmt-ja-gjobisin-qytetarin-pa-gjeneralite-68638" }