Skandali i përgjimeve, Erion Braçe: Të të vijë rëndë Saimir

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:03 16-05-2016 Skandali i përgjimeve, Erion Braçe: Të të vijë rëndë Saimir

Deputeti socialist Erion Braçe ka reaguar ironikisht pas akuzave për ekzistencën e një përgjuesi që përgjon zyrtarë të lartë të politikës, medias e biznesit. Përmes ironisë, Braçe i thotë Tahirit se duhet “t’i vijë rëndë”.

“Saimir Tahiri ka pergjuar Albina Deden! Edhe Esmeralda Shkjaun!

Madje dhe Igli Totozanin!

Cim Peken se kishte pergjuar akoma!!

Dhe ne fakt halli me i madh eshte i atyre qe nuk ka pergjuar;

Duhet te kete nje arsye perse nuk jane pergjuar, ska mundesi!!

Te mos pergjosh sot Flamurin, Mozen apo Yllin eshte krim i madh!!

Se harrova;

Po Arbiolen perse nuk e ka pergjuar?

Po Koco Kokedhimen?

Po si ka mundesi te mos pergjohet Fejziu njehere?!

Te te vije rendeee Saimir!!” përmbyll Braçe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12566089630127
array(1) { ["section"]=> string(63) "skandali-i-pergjimeve-erion-brace-te-te-vije-rende-saimir-40590" }