Skandali: Noterja nga Rrësheni falsifikon firmën e klientit në kontratë

Publikuar tek: aktualitet, më 21:00 02-02-2017 Skandali: Noterja nga Rrësheni falsifikon firmën e klientit në kontratë

Emisioni investigativ “STOP”,solli këtë të enjte mënyrën sesi është falsifikuar firma e Gjovalin Gjetës, një qytetar nga qyteti i Rrëshenit nga noterja Vitore Biba.

 Ajo i ka falsifikuar firmën në një kontratë huadhënieje. Ai tregon, se me anë të një kontrate të rregullt i ka dhënë shtetasit Nikolin Ndoja 20 milionë lekë të vjetra borxh. Por sipas Gjetës, noterja Biba i ka bërë dhe 2 kontrata të tjera, pa dijeninë e firmën e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Krasniqi: Deklarata e Llallës ndaj Lu ishte politike, gjuhë kafenesh. E pafalshme
Llalla: Bashkëshortja e gjyqtarit që “rrëzoi” sekuestrimin e serverit të “ILDKPI” punon në Ambasadën e SHBA »
Article Logic
Execution time: 0.011138916015625
array(1) { ["section"]=> string(76) "skandali-noterja-nga-rresheni-falsifikon-firmen-e-klientit-ne-kontrate-67534" }