Skandali: Studentët që në 5 të mëngjesit në radhë për abone, por ja si shiten nën dorë (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:01 24-01-2017 Skandali: Studentët që në 5 të mëngjesit në radhë për abone, por ja si shiten nën dorë (VIDEO)

Abonetë e studentëve, që shiten me çmim të reduktuar për këtë kategori mungojnë në treg, ose shiten në sasi të pakët.

Kamera e fshehtë e emisionit investigativ “STOP”, që transmetohet në Televizionin Klan, tregon sesi studentët zgjohen që në orën 05:00 të mëngjesit për të zënë radhën, që të sigurojnë një abone studenti.

Të rinjtë thonë se me abonetë abuzohet dhe kamera e “STOP” ka mundur të provojë se ato shiten nën dorë. Sipas studentëve, me abone të kësaj kategorie pajisen edhe persona tek të 50 -at.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapen me mallra kontrabandë, Policia Kufitare procedon 2 të rinjtë
Alfred Lela dhe Henri Çili përballen direkt në studio, tregojnë versionin e tyre për largimin nga “Mapo” »
Article Logic
Execution time: 0.011982917785645
array(1) { ["section"]=> string(96) "skandali-studentet-qe-ne-5-te-mengjesit-ne-radhe-per-abone-por-ja-si-shiten-nen-dore-video-66550" }