Skandaloze: Ja ku gatuhen petullat që u shiten turistëve në Ksamil (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:04 04-09-2017 Skandaloze: Ja ku gatuhen petullat që u shiten turistëve në Ksamil (Foto)

Keni blerë ndonjëherë petulla, me mjalt apo çokollatë, nga ato që shiten me gota në plazhet e Shqipërisë? Ka lajme të këqija...

Emisioni investigativ “Boom” në Oranews denoncoi mbrëmjen e sotme skandalin sesi përgatiten petullat me çekokrem nga ambulatorët dhe më pas u shiten pushuesve në plazhin e Ksamilit.

Një vend mes ferrave, shumë afër detit ku çokokremi është lënë në mes të diellit në temperatura mbi 40 gradë celsius, jashtë çdo kushti higjeno-sanitar.

sdfgergh4rh4hj.jpg

gegh45h45hj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022248983383179
array(1) { ["section"]=> string(76) "skandaloze-ja-ku-gatuhen-petullat-qe-u-shiten-turisteve-ne-ksamil-foto-91161" }