Skandaloze kjo që po ndodh në Korçë, mishi transportohet në kushte të tmerrshme

Publikuar tek: foto-e-dites, më 10:26 17-08-2017 Skandaloze kjo që po ndodh në Korçë, mishi transportohet në kushte të tmerrshme

Disa tregtarë në Korçë janë fotografuar duke transportuar një kamionçinë me mish, në kushte skandaloze. 

Në foton e dërguar tek Anna media vihet re që mishi është vënë pas në makinë, i pa ambalazhuar dhe i hapur si mos më keq.

“Ndërkohë në Korçë, shihni standartet "europiane" të transportit të mishit nëpër qytet! Mjerë ata qytetarë që do e konsumojnë!”, shprehet qytetari. Kushedi në sa qytete tjera sillet ky mish të cilin më pas ne e konsumojmë çdo ditë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sarandës nuk i reziston më askush, e viziton edhe producenti i famshëm britanik (FOTO)
Me orë të tëra fluturojnë në terrene të vështira, në diell e stuhi... njihuni me heronjtë tanë të qiellit »
Article Logic
Execution time: 0.012382030487061
array(1) { ["section"]=> string(84) "skandaloze-kjo-qe-po-ndodh-ne-korce-mishi-transportohet-ne-kushte-te-tmerrshme-89329" }