Skandaloze, mjekët gjatë operacionit me gërshërë në duar lënë pacientin të shtrirë dhe shohin ndeshjen

Publikuar tek: bota, më 18:33 29-06-2017 Skandaloze, mjekët gjatë operacionit me gërshërë në duar lënë pacientin të shtrirë dhe shohin ndeshjen

Të gjithë janë të fiksuar pas sportit por këto raste ekstreme janë të patolerueshme.

Në videon e mëposhtme shihet papërgjegjshmëria dhe mungesa e profesionalizmit të mjekëve të cilët teksa po kryejnë operacionin shikojnë edhe ndeshjen.

Siç shihet në video pacienti qëndron i shrirë si i vdekur, në duar të mjekëve të cilët duket sikur po tallen me jetën e tij sepse një sy e kanë te ndeshja dhe një sy tek pacienti.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këta do të jenë 32 vendet më të fuqishme në vitin 2030-të
Trump do takohet me Putin në samitin e G20 »
Article Logic
Execution time: 0.011506080627441
array(1) { ["section"]=> string(107) "skandaloze-mjeket-gjate-operacionit-me-gershere-ne-duar-lene-pacientin-te-shtrire-dhe-shohin-ndeshjen-84451" }