Skandaloze: Polici qëllon me grusht gruan (Video)

Publikuar tek: bota, më 19:07 05-11-2017 Skandaloze: Polici qëllon me grusht gruan (Video)

Një oficer policie është filmuar duke qëlluar me grusht një grua të dehur gjatë shoqërimit të saj jashtë stadiumit.

Ngjarja ka ndodhur gjatë ndeshjes së Majemit në futboll amerikan. Disa oficerë police e kanë ngritur peshë gruan duke e shoqëruar jashtë stadiumit, por në këtë moment ajo ka qëlluar me shpullë një prej oficerëve.

Ky i fundit nuk ia ka përtuar dhe i është kthyer me një grusht. Veprimi i tij ka shkaktuar revoltë jo vetëm te të pranishmit në stadium.  Ndiqni pamjet:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Trump presion Koresë së Veriut nga Tokio: Asnjë diktator nuk duhet të nënvlerësojë vendosmërinë amerikane
Alarm për bombë në qendër të Moskës, evokuohen 10 mijë banorë »
Article Logic
Execution time: 0.0091519355773926
array(1) { ["section"]=> string(52) "skandaloze-polici-qellon-me-grusht-gruan-video-98452" }