Skedinat dhe koefiçentët për kandidatët, nëse fiton merr...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:24 21-06-2015 Skedinat dhe koefiçentët për kandidatët, nëse fiton merr...

Në rrjetet sociale qarkullojnë skedina për kandidatët e bashkive më kryesore në vend. Në fakt më shumë se sa skedina mirëfilli, këto janë skedina sjella me humor, për të shuar kështu disi edhe tensionin e këtyre zgjedhjeve.

Kështu sipas personit që ka vendosur skedinën si në foto, Tiranën e merr Kosova, në Durrës ka përvaktuar vetëm "golat’, (votat) në Shkodër fiton Bazhdari, në Lushnje nuk përcaktohet  sikurse edhe në Elbasan, në Fier do të ketë më shumë se 3 “gola”, e ndërsa në Skrapar një numër marramendës "golash”.

Në fund, fitimi i mundshëm është një m... Albanian Gentleman, vërtet shumë “xhentile” me këtë skedinë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.077785015106201
array(1) { ["section"]=> string(61) "skedinat-dhe-koeficentet-per-kandidatet-nese-fiton-merr-14224" }