Skena erotike ne videoklip, arrestohet këngëtarja (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 18:31 19-11-2017 Skena erotike ne videoklip, arrestohet këngëtarja (VIDEO)

Për shkak të skenave erotike në videoklip, është arrestuar këngëtarja e njohur nga Egjipti.

Këngëtarja Shima, është shafqur në skena provokuese, teksa shihet në videoklip se si përkëdhekl me gjuhë një banane dhe një mollë, në një klasë përpara disa meshkujve.

Kënga “I have issues”, është kritikuar mjaft në një vend me mentalitet të mbyllur si Egjipti dhe kjo ëshët bërë shkak që këngëtarja është vënë në pranga.

maxresdefault.jpg

 

31613.jpg

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrëzohet skela në Nju Jork, zë poshtë disa persona
Shkrirja e akullit në Grenlandë, këto janë qytetet që do të zhduken »
Article Logic
Execution time: 0.011703968048096
array(1) { ["section"]=> string(55) "skena-erotike-ne-videoklip-arrestohet-kengetarja-100141" }