Skena “hot” dhe dhunë në videoklipe, reagon këngëtarja shqiptare: Kur je DIVË askush s’të akuzon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:34 18-07-2017 Skena “hot” dhe dhunë në videoklipe, reagon këngëtarja shqiptare: Kur je DIVË askush s’të akuzon

Para pak ditësh u lansua kënga më e re e këngëtarit Alban Ramosaj “Bitchi Mesnatës”, videoklipi i së cilës u komentua shumë për skenat e “nxehta” dhe dhunës që përdoret.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i motrës së tij, Beatrix Ramosaj, e cila po ashtu disa javë më parë publikoi këngën e saj më të fundit, gjithashtu me skena “hot”, ndërsa protagoniste ishte ajo vetë.

Përmes disa postimeve në rrjetet sociale Beatrix reagon duke thënë:  “Po, sepse historite ‘ata jetuan te lumtur pergjithmone mesa duket jane vetem ne perrallla”.

Po ashtu, në një reagim të dytë këngëtarja poston foto nga klipet e Beyonce dhe shkruan: “Kur je DIVE boterore askush ste akuzon per SEX as per dhune”. 

 

20196897_10209625240617249_2136948462_n.jpg

20206110_10209625240777253_1555836907_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017981052398682
array(1) { ["section"]=> string(98) "skena-hot-dhe-dhune-ne-videoklipe-reagon-kengetarja-shqiptare-kur-je-dive-askush-s-te-akuzon-86541" }