Skena të frikshme, modelet të lara në gjak, njëra kalon me shpatë sipër kufomave

Publikuar tek: bota, më 17:47 18-09-2017 Skena të frikshme, modelet të lara në gjak, njëra kalon me shpatë sipër kufomave

Shfaqja më e pazakontë e modës që ngjan me skena të filmave horror është zhvilluar në Stamboll.

Modelet kanë qenë të veshura e të lyera me gjak gjate kohes kur kanë dalë në skenë.

Kjo sfilatë është bërë në kuadër të javës së modës në Stamboll dhe modelet kanë realizuar skenarin me të frikshëm të stilistes Basak Cankes.

Siç shihet dhe në foto njëra nga modelet kalon sipër kufomave, skena të cilat duken tepër të pazakonta sepse s'ka ndodhur të realizohet më parë një shfaqje e tillë.

erfertertdergseg.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjigantët e kafesë në Itali përgatiten për pushtimin nga Starbucks
Të gjithë po prisnin një takim me Ramën, por shikoni me kë ka bërë “selfie” Angela Merkel sot (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.00919508934021
array(1) { ["section"]=> string(84) "skena-te-frikshme-modelet-te-lara-ne-gjak-njera-kalon-me-shpate-siper-kufomave-92792" }