Skënderbeu fiton ndaj Kukësit, tashmë 6 pikë larg vendit të dytë (Video)

Publikuar tek: sport, më 17:08 26-04-2015

Ekipi i Skënderbeut ka fituar me rezultatin minimal 0-1 Kukësin, në një përplasje të fortë të dy ekipeve kryesuese të renditjes falë golit të shënuar nga Lilaj në minutën e 64’.

Fitorja e Skënderbeut në ndeshjen e raundit të 32 të Superligës Shqiptare është e rëndësishme për të thelluar diferencën ndaj Kukësit që e ndjek në vend të dytë, tashmë me 6 pikë diferencë.

Nderkohë Ekipi i Famurtarit ka fituar ndaj Elbasanit me rezultatin 2-1 dhe Teuta është mundur nga Partizani me rezultatin 0-1.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030643939971924
array(1) { ["section"]=> string(68) "skenderbeu-fiton-ndaj-kukesit-tashme-6-pike-larg-vendit-te-dyte-9734" }