Skënderbeu kampion, Peleshi: Së shpejti me stadium të ri

Publikuar tek: sport, më 18:36 18-05-2016 Skënderbeu kampion, Peleshi: Së shpejti me stadium të ri

Zëvendëskryeministri Niko Peleshi ka ndjekur sot nga pranë ndeshjen e fundit të ekipit të qytetit të tij, Skënderbeun, që u shpall kampion për herë të 6 rresht.

Peleshi thotë se tashmë stadiumi i ri për Korçën është një detyrim. “SKËNDERBEU KAMPION #6

Tani Takaj dhe djemtë e bënë detyrën. Studiumi i Ri - detyrim për Korçën. Korça si Skënderbeu - e para ne Europë”, shkruan Peleshi në profilin e tij zyrtar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023667097091675
array(1) { ["section"]=> string(60) "skenderbeu-kampion-peleshi-se-shpejti-me-stadium-te-ri-40838" }