Skënderbeu luan kundër Tiranës, policia kërkon informacion nga bardheblutë

Publikuar tek: sport, më 14:57 12-12-2016 Skënderbeu luan kundër Tiranës, policia kërkon informacion nga bardheblutë

Të mërkurën, Tirana do të luajë në transfertë kundër Skënderbeut, në kuadër të javës së 16-të të Superiores.

Kjo sfidë është tejet deçizive për ecurinë e të dy ekipeve, ku objektivi është i njëjtë, titullin kampion. Tashmë kanë nisur përgatitjet për këtë takim, teksa dhe policia ka nisur të marrë masat paraprake.

Burime për newsport.al bëjnë me dije që forcat e rendit kanë kërkuar informacion nga klubi i Tiranës në lidhje me numrin e tifozëve që do të jenë të pranishëm në stadiumin "Skënderbeu" të Korçës.

Takimi Skënderbeu - Tirana është përcaktuar të luhet ditën e mërkurë, në orën 17:00.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028805017471313
array(1) { ["section"]=> string(79) "skenderbeu-luan-kunder-tiranes-policia-kerkon-informacion-nga-bardheblute-62408" }