Skënderbeu me “look” të ri drejt Rusisë, pretendon për fitore

Publikuar tek: sport, më 19:09 30-09-2015 Skënderbeu me “look” të ri drejt Rusisë, pretendon për fitore

Skënderbeu do të paraqitet në Rusi me imazhin e një skuadre ndërkombëtare, për ndeshjen e Europa League kundër Lokomotivës së Moskës, ditën e enjte.

Stafi teknik, ai drejtues dhe futbollistët të gjithë do të vishen me kostume të përgatitura enkas për transfertat në kupat e Europës.

Me këtë ndryshim në paraqitje, lojtarët e Skënderbeut kërkojnë fitoren në Rusi, pavarësisht se kanë përballë një kundërshtar të fortë. Dyshja e skuadrës korçare, Olayinka-Nimaga shprehen se në Moskë do të kërkojnë fitoren

A ju pëlqen kostumi?

Po është fantastike, të gjithë lojtarët duken mjaft bukur.

Luani ndeshjen me Lokomotivën, një sfidë e vështirë me një kundërshtar mjaft të fort?

Është një ndeshje e vështirë, pasi luajmë kundër një skuadre shumë të fort. Për këtë arsye shpresoj që të marrim një rezultat pozitiv.

Me rezultat pozitiv nënkuptoni barazimin?

Jo shkojmë për fitore, padiskutim për të fituar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026939868927002
array(1) { ["section"]=> string(64) "skenderbeu-me-look-te-ri-drejt-rusise-pretendon-per-fitore-22036" }