Skënderbeu "ngec", Teuta tregon "muskujt" përballë korçarëve

Publikuar tek: sport, më 19:44 21-07-2018 Skënderbeu Foto nga ndeshja

Ka përunduar me rezultatin 0-0 miqësorja mes Skënderbeut dhe Teutës që u luajt pasditen e  sotme në Korçë. 

Skënderbeu nuk ka mundur të marrë një rezultat pozitiv përballë durrsakëve edhe pse ishte vetëm një ndeshje miqësore.

Durrsakët nga ana tjetër kanë treguar se kanë objektiva të qarta për sezonin e ri.

Bledi Shkëmbi si duket ka fituar besimin për edicionin e ardhshëm dhe kjo gjë është treguar më së miri sot, ku tekniku i durrsakëve ka ndaluar ish- ekipin e tij të marrë një rezultat pozitiv në miqësoren e sotme.

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020328044891357
array(1) { ["section"]=> string(62) "skenderbeu-ngec-teuta-tregon-muskujt-perballe-korcareve-128668" }