Skënderbeu-Partizani Beograd, trajneri Daja befason me formacionet zyrtare

Publikuar tek: sport, më 19:36 19-10-2017 Skënderbeu-Partizani Beograd, trajneri Daja befason me formacionet zyrtare

Kur na ndajnë vetëm pak minuta nga fillimi i sfidës mes Skënderbeut dhe Partizanit të Beogradit, janë publikuar formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Ilir Daja ka vendosur që të mos ketë surpriza në ndeshjen e sotme, teksa ka hedhur në fushë formacionin  e zakonshëm

Nga ana tjetër, Partizani i Beogradit do të luajë me formacionin 4-4-2.

FORMACIONET ZYRTARE

Skënderbeu: Shehi, Mici, Jashanica, Radas, Vangjeli, Muzaka, Lilaj, Dita, Taku, Xhejms, Soue.

Partizani Beograd: Stojkoviç, Tauamba, Viliçeviç, Tosiç, Jankoviç, Souma, Jevtoviç, Bilher, Miletiç, Mitroviç, N.Miletiç.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12296009063721
array(1) { ["section"]=> string(79) "skenderbeu-partizani-beograd-trajneri-daja-befason-me-formacionet-zyrtare-96496" }