Skënderbeu-Partizani, sherr masiv mes tifozerive pak çaste para ndeshjes, policia nuk mban dot situatën (Video)

Publikuar tek: sport, më 17:02 13-04-2015

Situatë e nderë përpara ndeshjes mes Skënderbeut dhe Partizanit në stadiumin e Korçës. Grupet e tifozëve janë duke u përplasur përpara stadiumit vetëm gjysëm ore para fillimit të sfidës.

Dëgjohen edhe të shtëna të cilat duket se janë plumba manovre apo edhe fishekzjarre. Policia nuk e ka të mundur të kontrollojë situatën e cila është acaruar së tepërmi.

Nuk dihet nëse do të ketë një vendim të FSHF për këtë ndeshje e cila duket se do të luhet me një tifozeri që është bërë aggressive. Partizani kërkon të marrë tre pikët në Korçë e ndërkaq Skënderbeu duhet të punojë për të ruajtur ecjen përpara në kualifikim.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020643949508667
array(1) { ["section"]=> string(112) "skenderbeu-partizani-sherr-masiv-mes-tifozerive-pak-caste-para-ndeshjes-policia-nuk-mban-dot-situaten-video-8601" }