Skënderbeu po hetohen nga UEFA për trukim të ndeshjeve

Publikuar tek: sport, më 17:01 25-05-2016 Skënderbeu po hetohen nga UEFA për trukim të ndeshjeve

Kampionët e Superligës Shqiptare, Skënderbeu po hetohen nga institucioni i UEFA për trukimin e ndeshjeve.

Njoftimin e ka bërë vetë ekipi korçar duke thënë se UEFA i ka thirrur në një seancë dëgjimorepas disa dyshimeve rreth rezultateve në Superligë dhe konkurrencën në kampionatet europiane. Sipas Skënderbeut hetimi është i bazuar në informacione nga kompanitë e basteve, akuzat e tifozave dhe mediat.

Skënderbeu është shprehur se do të argumentojnë që “ne kemi fituar gjithçka në bazë të meritave tona dhe rezultatet kanë qenë gjithmonë të merituara."

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066900253295898
array(1) { ["section"]=> string(60) "skenderbeu-po-hetohen-nga-uefa-per-trukim-te-ndeshjeve-41473" }