Skënderbeu shënon gol, por shikoni se si feston kryebashkiaku i Korçës (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 21:08 03-08-2017 Skënderbeu shënon gol, por shikoni se si feston kryebashkiaku i Korçës (VIDEO)

Përballja e Skënderbeut mes Mlada Boleslav, që momentalisht është në rezultatin e 2-1 dhe për shkak të rezultatit të ndeshjes së parë po me të njëtin rezultat, përballja do të shkojë në minutat shtesë.

Golat e Skënderbeut kanë gazuar të gjithë të pranishmit në “Elbasan Arena”, mes tyer edhe tifozët ‘VIP”, që gjendeshin sonte në stadium. Mes tyre ka qenë dhe kryetari i Bashkisë Korçë, Sotiraq Filo. Në një video të siguruar nga newsbomb.al, Filo duket shumë i entuziazmuar nga ky rezultat i skuadrës duke shpresuar edhe në një kualifikim historik.

Më poshtë video: 


video-1501788066_x264_001 by newsbomb-al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023370027542114
array(1) { ["section"]=> string(81) "skenderbeu-shenon-gol-por-shikoni-se-si-feston-kryebashkiaku-i-korces-video-88189" }