Skënderbeu-Tirana 1-0, Halili dhe Takaj “bashkohen” përpara ndeshjes

Publikuar tek: sport, më 17:13 04-03-2015 Skënderbeu-Tirana 1-0, Halili dhe Takaj “bashkohen” përpara ndeshjes

Takimi Skënderbeu-Tirana i javës së 25-të të Superligës Shqiptare është mbyllur me rezultatin 1-0.

Presidenti i Tiranës Refik Halili dhe ai Skëndërbeut Ardjan Takaj, pavarësisht rivalitetit të fortë midis dy skuadrave të tyre, vazhdojnë të kenë marrdhënie të mira me njëri tjetrin.

Dy presidentët janë fotografuar pak çaste më parë në ambientet e stadiumit të Korçës, përpara fillimit të ndeshjes midis Skënderbeut dhe Tiranës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026851892471313
array(1) { ["section"]=> string(70) "skenderbeu-tirana-1-0-halili-dhe-takaj-bashkohen-perpara-ndeshjes-4970" }