Skënderbeu udhëton me një mik që s’i ndahet, zbuloni kush ka zbritur me ekipin në Beograd

Publikuar tek: sport, më 16:41 01-11-2017 Skënderbeu udhëton me një mik që s’i ndahet, zbuloni kush ka zbritur me ekipin në Beograd

S’kishte si të ndodhte ndryshe. Një mik i veçantë ka udhëtuar me ekipin e Skënderbeut drejt Beogradit me avion ditën e sotme.

Ka lënë punët e përditshme, por e di shumë mirë se kjo ndeshje në Beograd është shumë e rëndësishme për Korçën që ai drejton, raporton newsport.al.

Eshtë kryetari i Bashkisë së Korcës Sotiraq Filo që është fotografuar nga fotografët serbë dhe gjendet tashmë në Beograd, për të ndjekur suksesin e ekipit të qytetit të tij në Serbi.

Dhe në fakt dihet, Sotiraq Filo, kryetari i Bashkisë së Korçës, është një fans shumë i madh i Skënderbeut, dhe e ndjek këtë ekip në çdo udhëtim, raporton newsport.al.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007645845413208
array(1) { ["section"]=> string(94) "skenderbeu-udheton-me-nje-mik-qe-s-i-ndahet-zbuloni-kush-ka-zbritur-me-ekipin-ne-beograd-97979" }