'Skënderbeu ynë është i paharruar dhe i pavdekshëm', Elisa Spiropali kujton Heroin Kombëtar

Publikuar tek: politike, më 17:09 17-01-2021 'Skënderbeu ynë është i paharruar dhe i pavdekshëm', Elisa Spiropali kujton Heroin Kombëtar

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka përkujtuar 553 vjetorin e vdekjes së Heroit Kombëtar, Skënderbeut.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Spiropali shkruan se njeri vdes vetëm atëherë kur harrohet.

Sipas saj, Skënderbeu është i paharrueshëm dhe i pavdekshëm.

"Njeriu nuk vdes kur i ndal zemra apo fryma. Njeriu vdes kur harrohet. Skënderbeu ynë është i paharruar, dhe i pavdekshëm",- shkruan Spiropali.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama nuk i ndahet Jozefina Topallit, ironizon Bashën me fjalët e saj: Është 'fake'!
»
Article Logic
Execution time: 0.010987043380737
array(1) { ["section"]=> string(108) "skenderbeu-yne-eshte-i-paharruar-dhe-i-pavdekshem-elisa-spiropali-perkujton-vdekjen-e-heroit-kombetar-235350" }